| WooWp a întrebat:

Ok.

Deci as dori sa vizionez ceva filme comedy,romance(,action,)...sau toate trei.Vreau ceva filme bune (si curate, fara porcarii, ).In special sa fie comedii(romance).Sper sa ma puteti ajuta! Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Iti recomand :
-crazy, stupid love
-easy a
-the house bunny
-freaky friday
-friends with benefits.
Vizionare placuta!

| divide224 a răspuns:

Uite niste filme bune : Iron man 1, 2, Jack and Jill,Puss in boots, Zoolander,Tower Heist,Beastly,Abduction, Midnight In Paris, Easy A, Just Go With It(cea mai buna comedie urmata de Jack and Jill pe care am vazut-o in 2012), zookeper... sper sa-ti placa mie mi-au placut big grin

| WooWp explică:

Multumesc! Pana am sa vizionez cateva din ele va dau un vot! Mai tarziu am sa dau funda :d!