| Makii a întrebat:

Pai... Era un desen mai vechi pe Fix Kids cu curse. Era vorbe parca de o fata ce testa masinile si vrea sa concureze dar tatal ei nu a lasat-o si ajunge sa concureze pe ascuns. Tipa parca avea parul roscat scurt. Si parca mai erau 3 baieti, un blond, unu negru laughing si un spaniol.
Imi puteti spune cum se numeste acest desen animat? Imi placea mult si nu ii mai tin minte numele.

Răspuns Câştigător
| Ionutznutzy a răspuns:

Nascar Racers iar pe fata o chema Megan Fox porecla "scuipa foc" fundita?

3 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

E Cumva PilotiiNascar sau ceva d genu...t rog funda daca am raspuns bine

| Missdaydreaming a răspuns:

Pilotii naskar. cred

| Makii explică:

Multumesc mult, pacat ca nu va pot da la toti funda sad