| RazvyP a întrebat:

Pana la urma in Donde esta Elisa, Elisa moare?

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Da, asa am vayut.:d
fundita?

7 răspunsuri:
| RazvyP explică:

Va multumesc pentru raspunsurile voastre!

| RagazzaDiPapa a răspuns:

Da...este omorata de Cecilia:X

| fanJBfan a răspuns:

Nu, nu moare. o vor gasi, dar ea va spune ca nu mai e un copil si sa o lase in pace sa-si vada de viata lor si ea de a ei. PS: ea nu e rapita. a fugitwinking

| Băscuţă a răspuns:

Eu nu cred ca moare. Daca ar muri unde ar fi farmecul filmului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Elisa o sa moarăsad

| edyroman a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zZCu9_RURxs nu am inteles foarte clar daca moare dar uitate poate intelegi...(imi dai fundita :)) )

| LaVyNuTzZa a răspuns:

M-am uitat la episoade mai inainte si nu moare ci ajunge la familia ei. funda?