| Paty7 a întrebat:

Vreau si eu finalul telenovelei " Donde esta Elisa ". Pls love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://video.latino.msn.com/... aici gasesti toate episoadele... daca intelegi spaniola nu este nici o problema

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si mie imi place serialul happy

| Bondarel99 a răspuns:

Imi pare rau dar nu l-am gasit nici eu si am cautat peste tot.Stiu doar ca Elisa va aparea pe la episodul 60 si Cecilia o va omori pentru ca avea o relatie cu Bruno si din cauza lui a disparut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai frumos sa il vezi la tv decat sa te uiti la final happy macar asa poti avea un program de uitat la tv