| TotalDamage a întrebat:

Pana la urma in filmul "Inception/Inceputul (2010)" Cobb reuseste sa iasa din vis sau ramane acolo cu chinezu, in neant? Ca la urma chestia aia, totemul, se opreste sau nu?

Răspuns Câştigător
| Cata91 a răspuns:

Eu cred ca regizorul filmului a lasat chestia asta la aprecierea fiecaruia. Un fel de "libera alegere" a finalului.

2 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

La sfarsit titirezul a cazuthappy la cinema la sfarsit s-a auzit cum cade unu, si doi a declarat si regizorul acelasi lucruwinking

| maverick0102 a răspuns:

Dupa cum a spus si Cata91, regizorul a facut in asa fel incat fiecare sa-si aleaga finalul dorit...sau.va fi si Inception2 si ne va lamuri christopher nolan ce s-a intamplat la sf filmului...(daca va fi 2 probabil titirezul nu s-a oprit, dar daca nu va fi nici o continuoare parerea mea este ca el s-a oprit)