| iPetraAnime a întrebat:

Pe cine alegeti dintre Kagome si Kikyo de la InuYasha?
de ce?
funda cel mai bun argumenthappy

Răspuns Câştigător
| chibiusa a răspuns:

Mie una imi place mai mult kikyo, chiar daca kagome este varianta ei din prezent.
pe kikyo o gasesc mai bataioasa, mai matura si mai pasionala. este misterioasa si are o poveste mult mai interesanta si mai dramatica decat a lui kagome

1 răspuns:
| NimeniCuFunctie a răspuns:

Eu l-as alege pe Sesshomaru, fratele lui Inuyasha, deoarece este mult mai puternic, mai inteligent si mai misterios. In plus are un aspect care ii da o nota de duritate.

Întrebări recente