| flavia31 a întrebat:

Pe cine votati in seara asta la romani au talent? Eu il votez pe Krem, ca e cel mai tare!

Răspuns Câştigător
| alex951 a răspuns:

Krem e cel mai bun si sunt sigur ca va castiga happy

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sper sa castige Krem love struck
A intrat pe scena cu conjuctivita...chiar merita!

| IoanaBogdana a răspuns:

Si eu l-am votat. De doua ori. Fara rezultat, insa.:'(

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru IoanaBogdana):

Cacat angry! Chiar vroiam sa castige angry.

Răspuns utilizator avertizat
| oOSaritaOo a răspuns:

Krem!

| Girltpu a răspuns:

Mie pana acum mi-au placut cel mai mult xtreme brothers! krem nu ma impresioneaza, seamana cu cel care a castigat anul trecut!

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru Girltpu):

Te referi la Adrian Tutu :s?

| Girltpu a răspuns (pentru Girltpu):

Cu Adrian Tutu

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Eu nu cred, mi se pare banal, 70% dintre oameni au voce pentru hip hop

| VictorL a răspuns:

Si eu cu krem este cel mai tare fan al meu TV si vreau mult mult ca el sa cistige premiu mare de 120 mii euro(Succese KREM(FUNDA?)

| PamPamPaaaam a răspuns:

Pe nimeni nu votez big grin... n-am bani de sms rolling on the floor.

| CryDeavies a răspuns (pentru PamPamPaaaam):

laughing)))))))))))

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru CryDeavies):

Sunt sincera laughing rolling on the floor, si oricum oh go on... acum nu mai are rost straight face.

| Patadeculoare a răspuns:

Krem...majoritatea il voteaza pe el si meritalove struckxxxxxx

| mirunaoprea a răspuns:

Cristian Gog, Loredana Fieraru, Extreme brothers, Krem si Lil Motions! sunt preferatii mei! dar dintre toti Gog si Extreme chiar nu ma pot decide!