| Alex_Alex_1988_o1M7 a întrebat:

Pe Netflix serialele sunt si subtitrate in romana?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De 10 euro vezi cate filme si seriale vrei pe luna. Si merita sa stii, dor ca Netflix ul nu e facut pentru romani care sunt obisnuiti cu furatul si piratatul.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da, majoritatea au subtitrare in romana, iar cele ce nu au o sa li se adauge curand.

| Sn4k3 a răspuns:

Da, dar mi se par prea putine filme/seriale ca sa merite cumparat abonament (cel putin pentru mine).

| FaraNumePls a răspuns:

Mi se pare că sunt mai multe subtitrări. Deci da.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex34157 a răspuns:

De ce sa platesti cand este https://desenepenet.xyz, cel mai bun site de filme si seriale inclusiv desene dublate la calitate hd fara reclame