| staincolor a întrebat:

Pentru ca se apropie Craciunul, vreau sa simt din plin, aceasta sarbatoare... Mi-ar place sa imi dati niste idei pentru cateva filme, fie ele si drama, fie comedie, dar trebuie ca principala tema sa fie CRACIUNUL.

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cel mai bine ai face daca ai sarbatori in familie, cu niste prieteni, cu cineva apropiat tie.
filme cu si despre Craciun sunt o multime.
asta crezi ca e Craciunul care ti-l doresti?
INCEARCA!

| AndutzaAndu a răspuns:

Mie mi s-a recomandat un film pentru Craciun, se numeste The Polar Express, nu e cu oameni reali, e animatie, dar e un film foarte frumos.

| NewLife18 a răspuns:

Home alone(toata seria) este comedie.O recomand!

| staincolor explică (pentru NewLife18):

Am vazut, dar mersi oricum

| jessicaallee a răspuns:

Incearca :Singur acasa:*
Miracle on 34th Street
It’s a Wonderful Life
A Christmas Carol
The Santa Clause
Christmas Vacation
Jingle All the Way
The Polar Express
How the Grinch Stole Christmas
The Family Man
Surviving Christmas :* Fontaa?