| nuamnuvreau a întrebat:

Pentru cei care sunt inainte cu vizionarea episoadelor din Nini, cu cine o sa ramana ambasadorul? Cu Celina sau cu Nini? Ce o sa se mai intample in serialhappy Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai Celina a aflat ca fiica ei e CiCi. Thomas se va intalni cu NiNi in episodul de luni si se vor saruta pentru a treia oara. @andrutz: Azi si maine se vor da reluari si va fi al treilea, nu al doilea. Sa revin la intrebare. Pai, Toni si Cho sunt iar impreuna. Martin si Sophia vor face o sedinta foto, iar Sebastian va iesi cu Vicky. Cam atat pana acum.

2 răspunsuri:
| andutz a răspuns:

Pai Celina a aflat ca fiica ei e Cecilia (Sisi) si inca o iubeste pe Nini. Niciun semn cu Celina, chiar acum ma uit la episodul de azi laughing. In acest episod are loc al doilea sarut love struck.

| andutz a răspuns:

Vroiam sa zic ca Thomas inca o iubeste pe Nini, nu Celina laughing