| SisiZoe a întrebat:

Referitor la acest serial nini : de ce celina a abandonata pe cisilia?

3 răspunsuri:
| BriannaJ a răspuns:

Cred ca a abandanat-o pentru nu o putea creste sa poate ca nu a vrut-o
eu cred ca a facut un lucru rau dar poate ca este mai bine pentru Sisi ca a abandanat-o pentru ca ambasadorul o creste mult mai bine si este mai bun cu ea dar si Celina o iubeste dupa ce afla ca este fiica ei

| TJohannaB a răspuns:

Celina nu a abandonat-o pe Cisilia a abandot-o pe Nini!

Si a abandonat-o deoarece vroia sa se casatoreasca cu Thomas.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TJohannaB):

laughing Cum te poti gandi la asa ceva?! Celina este mai mare decat Nini doar cu cativa ani.