| Silly a întrebat:

Pentru cei ce se uita la Kate+8 :
1. Care a fost motivul divortului lui Kate si Jon?
2. In ce ordine a nascut copii, adica stiu ca prima data a nascut gemene dar dupa aia?
Dau fundita la primul raspuns concret

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Gemenele Cara Nicole şi Madelyn Kate s-au născut primele apoi au urmat sextupleţii,adică ceilalţi şase(Alexis Faith,Hannah Joy, Aaden Jonathan, Collin Thomas, Leah Hope şi Joel Kevin).Jon a înşelat-o cu altă femeie.Mai multe detalii vezi aici http://en.wikipedia.org/wiki/Kate_Plus_8

3 răspunsuri:
| ioana_3915 a răspuns:

Pai pentru ca Jon si-a gasit pe alta mai tanara cu care va avea si un copil. idiotul! cica era stresant pentru el

| AleAnyo a răspuns:

La prima nu stiu sigur dar la a doua eu credeam ca i-a nascut pe toti deodata. nu stiu sigur daca asa e, dar daca e, funda?

| pisicacool a răspuns:

1. Jon avea o alta femeie si oricum Kate devenise prea autoritara. se cpune ca asta e mai bine pentru copii dar ma rog...
2. 1-Cara Nicole, 2-Madelyn (mady)Kate, 3-Alexis Faith, 4-Hannah Joy, 5-Aaden Jonathan, 6-Collin Thomas, 7- Leah Hope, 8-Joel Kevin. Gemenele sunt nascute in 8.10. 2000, iar sextupletii in 10.04. 2004.