| CrazyStyles a întrebat:

Pentru fanii anime-urilor. Un anime gen Highschool DxD tot asa "pervers" si eechi?

Răspuns Câştigător
| lxxoyk a răspuns:

Anime-uri perverse deci laughing nu-i nimic si mie imi plac
pai astea sunt anime-urile pe care ti le recomand: hight school of dead, ichiban ushiro no daomaou, motto love ru, kampfer, baka to test, tonagura, girls bravo, zero no tsukaima, b gata h kei

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Omamori Himari
Kanokon

| TrentonChase a răspuns:

Ikkitosuen,Bible Black

| ĐємσиiquєΑиgєl a răspuns:

Anime-uri perverse deci nu-i nimic si mie imi plac
pai astea sunt anime-urile pe care ti le recomand:kampfer, baka to test, tonagura, girls bravo, zero no tsukaima, b gata, h kei, tu love ru, hight school of dead, ichiban ushiro no damaou

| lxxoyk a răspuns:

Anime-uri perverse decilaughing nu-i nimic si mie imi plac
pai astea sunt anime-urile pe care ti le recomand:kampfer, baka to test, tonagura, girls bravo, zero no tsukaima, b gata, h kei, ichiban ushiro no daimaou, to love ru, hight school of dead