| Ancutza23 a întrebat:

Pentru fanii filmelor indiene:

1. Ce filme indiene mai noi imi recomandati?(gen Om Shanti Om, Billu Barber, Dulha Mil Gaya, My Name Is Khan)

2.Care credeti ca sunt cele mai bune filme ale lui ShahRukh Khan?

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Unele filme ale lui ShahRukh Khan ar fi:
-Dil Se
-Dilwale Dulhania Le Jayenge
-Mohabbatein
-Devdas
-Kal Ho Naa Ho
-Veer-Zaara
si multe altele.
Filme mai noi(care mi-au placut mie)ar fi:
-Love Aaj Kal (2009)
-Kites (2010)
-Magadheera (2009)
-Kabhi Alvida Naa Kehna
mai sunt si altele dar mai vechi. sper sa-ti placa.vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| Meow007 a răspuns:

Eu cred ca astea's filmele cele mai frumoase a lui shahrukh khan.am plans la ele...big grin
1)Kal Ho Naa Ho
2)Love Aaj Kal
3)Kabhi Alvida Naa Kehna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe http://www.filmenoigratis.com/category/filme-indiene/ multe filme indiene frumoase