| B0b0 a întrebat:

Pentru toti fani Fast and the Furious Am si eu o intrebare. am vazut toate cele 5 filme sunt superbe dar. In fast and the furios 3, tokyo drift arata cand moare Han ( chinezu ) in acident de masina, ii ia si masina foc si toata lumea spune ca a murit chiar si Dom. Dar el apare si in 4 si 5. cum?thinking

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ultimele filme aparute dupa tokio drift ar trebui sa se situeze inainte de Tokio Drift.Cum ar veni sunt cu cativa ani inainte de tokio drift.

| PissiZuzzu a răspuns:

Da e adevarat ca Han s-a ranit intr-un accident din cauza neatentiei cu masina aia bengoasa portocalie cu negru (rx-7) care a explodat din cauza rezervoarelor de nos impuscate de baietii lui DK care-l urmareau dar nu au aratat si nu s-a mentionat nici in 4 & nici in 5 ca Han a murit, deci probabil a iesit inainte de explozia masinii si a scapat cu cateva arsuri probabil apare la reuniune in fast5 nu…?!