| Alex123233 a întrebat:

Popcorn time si stremio sunt aplicatii infectate de viruși? Am vazut pe net un articol unde spunea ca pe popcorn time si stremio si nu mai stiu ce... iti intra hackeri atunci când se descarcă subtitrarea. Este adevarat? Sau pot sa ma uit pe ele fără nicio problema? Dau funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu putem sti daca asa este. Pe net circula tot felul de „stiri".

| Alex123233 explică (pentru darrio2007):

Imi poti spune dacă pot sa ma uit linistit?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alex123233):

Dar de ce nu cumperi filmele?
De ce nu faci totul legit?

| Alex123233 explică (pentru LPCTSTR):

...nici nu am aplicația, am auzit de ea si am vrut sa ma interesez

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu ai certitudinea în primul rând.
În al doilea nici măcar nu știi de la ce surse provin acele filme, nu mai spun că prin acceptarea permisiunilor aplicației îi dai acces la absolut tot ce dorește din telefon.

| Alex123233 explică (pentru LPCTSTR):

Pe PC spun...

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alex123233):

Valabil și pentru PC.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Orice e posibil in ziua de azi.