| anonim_4396 a întrebat:

Prison Break, Game Of Thrones sau The Walking Dead? Ce îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

The Walking Dead. Prison Break s-a terminat deci va fi mereu acolo in timp ce astea 2 nu s-au terminat deci trebuie sa prinzi din urma pentru ca lumea va tot vorbi despre ele si tu nu vei avea habar.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Toate f. bune. Poți să începi însă cu Game Of Thrones.În plus:The Walking Dead va avea un spin-off:Fear the Walking Dead (Aug. 2015– ), iar precum (asemănător cu) Prison Break mai poți viziona și Rectify (f.f.bun)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De văzut oricum vreau să le văd pe toate, dar vreau să știu care-i mai fain ca să încep cu ăla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te la toate. Incepe cu game of thrones.

| lovecats123 a răspuns:

The walking dead

| Barb0Senpai a răspuns:

Apuca-te de Game of Thrones si iti va placea la nebunie!

| Arcadius30 a răspuns:

The walking dead