| andrey98 a întrebat:

Pt fanii NARUTO : eu sunt fan la zi big grin si as vrea sa stiu cum ati vrea voi sa se termine NARUTO, in orice caz varianta mea ar fi Madara sa-l aduca la viata pe Juubi sa-l tradeze pe Sasuke si apoi Naruto Sasuke si Sakura sa se lupte cu Madara apoi Sasuke sa se intoarca in Konoha! na-r fi bestial asa (parerea mea)?

Răspuns Câştigător
| Ichigo a răspuns:

Eu am citit si manga ( schitele originale ) si as zice cam asa: Madara castiga razboiul, ia tot, si iti proiecteaza sharinganul pe luna dar are loc o mutatie ciudata si luna se preface iar in corpul original a lui Jyuubi ( 10 cozi). Madara este omorat de aceasta iar Naruto cumva.nu sunt sigur cum inca.reuseste sa adune partea de chakra a celor 9 bestii cu cozi si se lupta cu Jyuubi happy Despre Sasuke. darul dat de Itachi lui Naruto este un Sharingan temporar special care il scoate pentru ceva timp pe Sasuke din intuneric si il poate face sa aleaga iarasi de ce parte sa fie. cel putin asa vad eu un final de naruto

4 răspunsuri:
| Cristina_5283 a răspuns:

Deja te gandesti la final mai sunt vreo 70 de episoade si 5 filme laughing eu vreau sa se termine cat mai frumos desigur : Naruto sa fie Hokage si sa fie cu Hinata.Sasuke(nu prea ma intereseaza)sa se faca bun cu ajutorul lui Naruto si sa ramana cu Sakura.In rest...A da si Asuma sa fie viu(pacat ca nu...)Akatsuki sa dispara, iar Naruto sa aduca pacea in lume happy

| Ichigo a răspuns:

Senss sper ca nu vorbesti despre mine ca altfel ne certam

| asdasasasas a răspuns:

St asa asta`i Naruto Shippūden sau NARUTO prima parte?

| SensS a răspuns:

Cati ani ai?! vad ca ai o imaginatie bogata...suna-i pe aia de la tv tokio... poate ai noroc si iti fac un episod!