| titigreaca85 a întrebat:

Cum ati vrea sa sa termine anime-ul Naruto? Nu conteaza cat e de lung raspunsul cu cat e mai lunga cu cat e mai bine laughing)

Eu as vrea sa sa termine ca Sasuke sa se intoarca in sataul Konoha si sa fie cel mai bun prieten cu Naruto.
Naruto sa devina Hoage

Si Naruto sa fie cu Hinata
Si Sasuke cu Sakura

Si sa mai fie un nou Sezon Naruto uned o sa fie el mare si toti

Si a 2 intrebara faceti un top 5 al personajelor

mie imi place aceste personaje cel mai mult;

Naruto
Sasuke
Kakasi-sensei
Jyraiea
Tusunade
Konohamaru

FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS SI CELALANTE PRIMESTE FUNDA

MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Face o parte di viata mea de ce as vrea sa se termine sa dea Domnul sa nu se termine si sa aive aventuri noi si noi si noi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o părere de rău profundă, îţi spun că eşti agramat.

Trist.

| ElleElenaElle a răspuns:

Nu stiu inca cum o sa se termine!

| MariusDk23 a răspuns:

Uneori stau si ma gandesc ca multa lume se uita la anime si se uita degeaba...

| titigreaca85 explică:

Nici eu nu as vrea sa sa termine e cel mai tare anime posibil nu cred ca se va inventa un anime mai bun as vrea sa fie 100000 de episoade