| TheMitOfTheRedEyes a întrebat:

Pt toti iubitorii de anime-uri ...va rog imi puteti spuneti-mi si mie anime-uri tari care intr-adevar v-au placut?(P. S m am uitat deja la naruto/shippuden, mewmew tokyo, inuyasha, elfen lied, deadman wonderland, death note, dn angel, fruits bascket, howl s moving castel, vampire >knightvi le recomand

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Wow, chiar esti o fana inraita! Vad ca ai urmarit deja Naruto, care face parte din cele 3 cele mai vizionate anime din lume. Celelalte doua sunt Bleach si One Piece (ti le recomand, avand in vedere ca esti deja o experta in acest domeniu, sigur le vei aprecia la adevarata lor valoare).
Totusi, daca vrei ceva nou si mai diferit, incearca Cherry Juice, un anime de dragoste si comedie.
Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

-Hellsing (si Hellsing OVA)
-Berserk
-Code Geass
-Ninja Scroll
-Basilik
-Samurai X
-Samurai Champloo
-GunGrave
-The Melancholy of Haruhi Suzumiya
-Bleach
-One Piece
-Black Cat
-Outlaw Star
-Claymore
-D.Gray-man
-Fairy Tail
-Fate/Stay Night
-Full Metal Alchemist
-Hunter X Hunter
-Wolf's Rain
-Samurai 7
-Shuffle
-Spice and Wolf
-Tenjou Tenge
-Zero no Tsukaima

| Ioana128373i a răspuns:

Buna. Pai e un anime care mie mi-a placut foarte mult. Se numeste "Chrono Crusade". Cred ca o sa-ti placa si tie. Il gasesti pe http://animekage.ro cu subtitrare in limba romana. Vizionare placuta!

| TheMitOfTheRedEyes explică:

Multumesc la toti dar cred ca trebuia sa zic ca sunt fata si urasc bleach si one piece sau dragon ball happy

| Ionjutz a răspuns:

Uita-te la Dragon ball/Z/Gt... dragon ball z e cel mai reusit happy eu zic sa incepi cu el