| AndreeaDeeaAngelBlueAndBad a întrebat:

Puteti sa imi dati exemple de filme horror? Daca da, unde le pot gasi?

2 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Cele mai de groaza filme care le'am vazut cred ca au fost the exorcism of emily rose, dead silence si the ring si mai sunt dar astea sunt cele mai bune care le'am vazut... asa ar mai fi jeepers creepers, the grudge, boogeyman ( 3 I don't want to see ), chucky si A nightmare on Elm street big grin sper ca te'am ajutat

| Hannibal_8732 a răspuns:

Hostel 1 si 2, Saw1-6, Masacrul din Texas1 si 2, I hate Valentine`s day(asta e mai de copii)