| mihaelaalol a întrebat:

Puteti sa imi dati niste seriale sf(in afara de TVD sau Supernatural) si daca se poate si o mica descriere?

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Continuum
Caprica
Battlestar Galactica
Orphan Black

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna big grin Incearca Primeval tongue Este vorba despre o echipa top secret, care se lupta cu tot felul de anomalii (Portale catre alte dimensiuni din care ies tot felul de monstrii) big grin Are mult mister, niste romantism si... Ce pot sa zic, este BESTIAL big grin Apropo, are 8 sezoane tongue Vizionare placuta! :* Ti-l recomand cu tot dragul!

| FlyingFox a răspuns:

Haven- povestea unei politiste trimisa de la birou sa investigheze o crima in orasu Haven, dar descopera ca locuitorii acestuia au puteri si ascund secrete ascunse.
The secret circle- 5 prieteni descopera ca sunt urmasii unor vrajitori care formau cercul celor 5, iar ei trebuie sa se acomodeze cu puterile lor si sa pastreze cercul intact (serialul e facut pe baza cartilor scrise de L.J.Smith, autoarea Jurnalelor vampirilor)

| SiminaMia a răspuns:

Trueblood e un serial foarte tare, are si vampiri si varcolaci si zane si tot ce vreihee hee si pe baza actiunii e si o poveste de dragoste, ti-l recomand.
Si Teen wolf e tare, e vorba despre un adolescent care era un tocilar pana cand a fost muscat de un varcolac si brusc a inceput sa fie bun la sport si sa aiba prietena si e tarewinking

| SimonaTomlinsonx3 a răspuns:

90210 - Este un serial super, ti-l recomand. ( Versiunea contemporana a serialulu "Bevery Hills, 90210", noul "90210" contempla viata prin ochii lui Annie Wilson si ai fratelui ei, Dixon, a caror prima zi la liceul West Beverly Hills nu lasa umbra de indoiala ca nu se mai afla in Kansas. Pentru Annie si Dixon, greutatile intampinate ca nou-sositi in liceu sunt sporite de faptul ca tatal lor, Harry, este noul director al institutiei. Ei se integreaza in curand intr-o noua trupa de prieteni incluzandu-i pe Naomi, o tanara bogata si rasfatata, Ethan, starul echipei de lacrosse a liceului, Navid, un jurnalist aspirant care conduce echipa de stiristi ai scolii si Silver, o rebela care produce un blog scandalos, dar extrem de popular). funda? :d

| Roxanaroxan a răspuns:

Pretty Little Liars(micutele mincinoase ) ii vorba de niste fete care eru cele mai bune prietene dar sefa lor Alison a fost omorata si aceasta continua sa le scrie sms cum ca daca nu fac ce le scrie o sa le zica secrtetul, filmul ii foarte frumos si te tine in suspans.Sau Teen Wolf(Un varcolac adolescent) ii vorba despre un baiat care devine varcolac din greseala si tatal iubitei lui este vanator de varcolacii, cum ziceam si mai sus filmul iii frumos.Sau The Originals ii vorba de o parte din acori din TVD adica originalibatting eyelashes Sper sa iti placa.Vizionare placuta!smug

| Roxana_Roxii_1956 a răspuns:

Pretty Little Liars este vorbe despre niste fete care erau cele mai bune prietene si sefa lor Alison a murit si le' tot trimite mejase caum ca daca nu fac ce le cere ea o sa zica secrete dar ii foarte, frumos si te tine in suspans.Sau Teen Wolf(un varcolac adolescent )ii vorba despre un baiat care devine varcolac din greseala si tatal prietena lui este vanator de varcolaci, dupa cum ziceam si mai sus este foarte frumos si interesant.Sau The Originals daca te-ai uitat la TVD recunosti actori ii vorba de Klaus si frati lui ii stii ii foarte interesant si acesta. Sper sa iti placa macar unul din filmele zise!puppy dog eyes3