| rebecaiulia a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie niste nume de filme frumoase?

Răspuns Câştigător
| Jenn002 a răspuns:

Cele mai frumoase filme pe care merita sa le vezi[eu le-am vazut pe toatelove struck]:
The Lord of the Rings Trilogy
Shawshank Redemption
Cast Away
Braveheart
August Rush
The Island
Gladiator
Seven
Bruce Almighty
Pirates of the Caribbean
Fast & Furious
Phenomenon
50 First Dates
The Usual Suspects
Inception
Powder
17 Again
EuroTrip
Yes Man
Click
Harry Potter
The Prestige
The Count of Monte Cristo
Bridge to Terabithia
Vizionare placuta:*
Funda?big grin

6 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

Definitly Maybe - l-am vazut aseara o sa iti placa sigur...alte file ar mai fii: THE ULTIMATE GIFT, THE NOTEBOOK, THE PACIFIER, Catch me if you can, Sunshine, From Paris with love, Euro trip ETC.

| mona01 a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult Love Story.Iti scriu aici mai multe:Twilight(daca iti plac vampirii),Hannibal(daca iti plac filmele de groaza), Love Story(daca iti plac filmele de dragoste), CHLOE (este un film foarte interesant) si inceara filmulete cu Mr.Bean,daca te plictisesti cauta pe YouTube filmulete cu Mr.Bean si le vei gasi acolo.Cred ca stii ca sunt filmulete haioase(comedii).
Sper ca te-am ajutat. Funda, te rog?

| swagMeOutBitch a răspuns:

The vampire diaries

| swagMeOutBitch a răspuns:

Serial*love struck
sper sa iti placa

| Doreliana a răspuns:

Just my luck
She's the man
Hancock
Mean girls
Wildchild
The ugly truth
Keith
A walk to remember
Sweet november
uite, sper sa iti placa, sunt comedii si comedii romanticewinking

| IoanaBratinka a răspuns:

As completa cu Avatar, My sister's Keeper, Hakchico, Leap Year, The Lovley Bones, Easy A, In Time, Hanna, I am number 4, si probabil ca acum nu mi le amintesc pe toate. Vizionare placuta.