| AlexDDDxD a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cel mai trist, dramatic film? sa ma faca sa plangbig grin
funda

12 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Remember Me"
"A Walk To Remember"

| NanaXOXO a răspuns:

A walk to remember, Dear John.

| Ciuuf a răspuns:

Titanic este un film american epic din 1997 de gen romance și dezastru regizat, scris, co-produs și co-editat de James Cameron...
Daca vrei sa-l vezi online uite aici:
http://SPAM/actiune/716-titanic.html

| OanaVlad a răspuns:

Titanic :X

| 7Raluca7 a răspuns:

Hachiko - Povestea unui caine.Am plans in continuu, cum nu am plans in viata mea sad

| andr33hk a răspuns:

P.S I love you merita vazut, doar sa ai rabdare sa vezi cap coada ca sa intelegi. happy

| andradamatei a răspuns:

The last song

| aLiNtUshQa a răspuns:

Tres metros sobre el cielo.mi-a placut enorm.la sfirsit am plins (
poti sa te uiti online aici :
http://kinobanda.net/modules.php?name=News&file=view&news_id=10522

| clarrrrr a răspuns:

THE Mist garantat uma sfarsitu iti da o lectie pentru care sa nu renunti la viata

| beny92 a răspuns:

Hachi: A Dog's Tale

| yaoifan a răspuns:

Tinatic,a walk to remember apropo mie mi-a placut si the thorn bird

| MaffyChan a răspuns:

Titanic^^