| Beea09092000 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste seriale de actiune si romantice pe Netflix sau Prime video? Raspunsul cu cele mai interesante seriale primeste funda

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când intri pe flix ai meniul cu cele mai... filme. Urmărește topul afișat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu romantice. Dar îți spun ce mi-a plăcut mie mult pe Netflix și merita sa vezi.
Templierii( e și puțin romantic) ii dau nota 10 mi-a plăcut mult și abia aștept sezonul 2
Sânge albastru ( ii dau nota 10) l am terminat ieri
Blestemata mi-a plăcut iarăși mult
The witcher nota 9

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu le am cu serialele,eu mai mult privesc filme,am vazut totusi un serial bun pe Netflix,la insistentele fratelui meu si, pot sa spun ca mi-a placut maxim si este destul de popular, se numeste La Casa De Papel, are absolut tot ce ii trebuie si te tine in suspans in fiecare episod, sper sa iti placa daca nu l-ai vazut.
Vizionare Placuta!