| Sadgrl a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale, saptamana aceasta am terminat serialul Riverdale si nu prea stiu la ce seriale ma mai pot uita pe Netflix sunt multe interesante dar daca ati putea, sa imi recomandati unul. Va rog????

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa si zici un gen ceva ca altfel exact ca Netflix, iti recomandam random.
Incearca totusi gossip girl si dynasty

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Si 13 reasons why

| Sadgrl explică (pentru Adry05):

Ms mult

| devilshelp a răspuns:

Uita-te la Money Heist (La Casa de Papel)

| Adry05 a răspuns (pentru devilshelp):

Da, si asta, corect. E foarte bun dar pare ca-i plac mai mult cele cu adolescenti, cred ca e prea serios si dur pentru ce gusturi pare ca aiba

| devilshelp a răspuns (pentru Adry05):

Atunci ar fi Shadowhunters si The Originals