| Rodyka2012 a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati ceva filme interesante gen comedie, dar sa fie chiar o comedie superba nu comedii romantici care nici nu prea ai de ce ride.Sau daca stii vreun serial intrresant care merita vazut nu conteaza genul. funda

Răspuns Câştigător
| KiSsRoSsE a răspuns:

Seriale:
Pretty Little Liars,
The Vampire Diares,
The Secret Circle,
Teen Wolf,
Lost big grin.
Comedii:
Ted (e super tare) happy.
Big Momma (sunt 3 parti si merita vazute),
Rio 2011.
Sper sa te ajutewinking happy!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robotii,la bloc, in puii mei, mondenii. Fundita?

| ℓαυяα a răspuns:

Pai, ai putea sa te uiti la pretty little liars (serial), sau la filme :crazy stupid love, home alone, funny money, mie mi-au placut mult :*

| thefighter1 a răspuns:

Uite-te la alea cu jim carrey
sau american pie

| SonDev a răspuns:

Chuck este serial de actiune care este difuzat pe protv si de curand a inceput sezonul al treilea.

| EllieRose a răspuns:

Iti recomand ceva de groaza cum ar fi 13 Friday dar alegerea e a ta.