| RainbowAndra a întrebat:

RASPUNS URGENT. Imi puteti da linkul unde sa va episodul din Magicienii din Waverly Place cand Masen era intr-o forma intermediara (mai paros), deoarece lipsea un instrument. La inceput lui Alex nu ii convine, dar il accepta in final asa cum arata. Eu am vazut decat sfarsitul episodului cand Masen devine iar om, deoarece gasesc intrumentul care lipseste si completeaza melodia magica.
puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes
Va rog promit FUNDA+VOTURI

Răspuns Câştigător
| TheAdyyo a răspuns:

Uita.te si tu pe disney chanel pentru ca este M.W.P si s.ar putea sa il dea.De exemplu sambata si duminica(pe 11 si 12 febr 2012)a dat M.W.P
Fundaaa?