| BogdanVasc a întrebat:

Recent am terminat Dexter, si m-ar interesa un serial asemanator. Ce-mi recomandati dintre House si Breaking Bad?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ambele merita vazute, incepe cu primul.

| Weed22 a răspuns:

House. Chiar astazi am terminat seria Breaking Bad si iti pot spune ca in ultima vreme nici nu imi venea sa ma uit la el, devine plictisitor la un moment dat...

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ambele sunt foarte bune

| BogdanVasc explică:

Daca ambele sunt bune, o sa ma uit la primul episod din ambele serii si aleg care-mi place mai mult. In legatura cu lungimea, nu prea ma intereseaza asta, si Dexter are 8 sezoane, le-am vazut intr-o luna si ceva. Dau funda in functie de care mi-a placut, sau funda primului raspuns daca nu sunt inca sigur. Mersi!