| Daria a întrebat:

Recomandati-mi niste filme interesante, la care sa nu ma plictisesc.Sa nu fie horror sau comedie, in rest orice.happy

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Filmaul ala p care il zice @miley, cu robert pattinson, nu este fain straight face, Remember me, se cheama dar ii plicti`! happy

5 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Eu ma uit de obicei la comedii, cateodata horror, dar rar ca mi frica :-ss blushing. DEci nu prea stiu filme care sa nu fie comedii...

Dar saptamana asta m-am uitat la :
-Awalk to remember
-My sisters keeper
-Cruel intentions
-Another cinderella story

.si char mi-au placut

| TraficDeMentosane a răspuns:

Mercii`batting eyelashes

| deutza_2137 a răspuns:

Buna iti recomand filmul La moitié de vacances(jumatate de vacanta) este intr-un fel ceva romantic intr-un fel de tristete...dar e foarte frumoas filmul!

| MyWorld a răspuns:

Hi, uite un film la care am ras de am spart: No Strings Attached
Have Fun!

| miley_5441 a răspuns:

The last song,twillight,amurg,eclipsa, i unul cu remember nu stiu cum se numeste este cu edward pattison, sau iti mai pot recomanda never cry werewolf cu nina dobrev. Sper ca te-am ajutat.