| lyllyanya95 a întrebat:

Recomandati-mi si mie cateva seriale tailandeze sau chinezesti.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Miihaelaaa a răspuns:

Eu am vazut doar un film tailandez dar mi-a placut foarte tare Love Flower by the Edge of the Road.
Pot sa-ti sugerezi cateva coreene
1.Stars falling from the sky
2. Arang and the Magistrate
3.The Master's Sun
4.City Hunter
5.To the Beautiful You
6. Love Rain
7.The Greatest Love
8.Gu Family Book
9.The King 2 Hearts
10. A Love to Kill - este un film super insa cu un final tragic
11.My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox
12.My princess
13. Queen In Hyun’s Man
14. Reply 1997
15.Prosecutor Princess
16.1st Shop of Coffee Prince
17. I Hear Your Voice
Urmatoarele sunt preferatele melea
18.Secret
19.Sungkyunkwan Scandal
20.Nice Guy
21.That Winter, The Wind Blows
22. I Miss You
23.I'm A Flower Too
24.Mars ( taiwanez)
25. Just You ( taiwanez).
Nu stiu insa daca o sa le gasesti pe toate cu subtitre in romana.

| lyllyanya95 explică (pentru Miihaelaaa):

Nu am specificat dar sunt o mare fana a serialelor coreene si in general asiatice si le-am vazut pe toate in afara de Love Flower by the Edge of the Road am sa ma uit la el sa vad daca imi pace multumesc.

10 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Hi My Sweetheart
devil beside you
Autumn Concerto
Go go go
Down with love
Fondant Garden
When love walked in
mda, majoritatea sunt taiwaneze. daca nu toate. sper sa iti placa.

| lyllyanya95 explică (pentru camy417):

Poate vrei sa spui ca majoritatea sunt taiwaneze nu tailandeze oricum multumesc, dar pe acestea le-am vazut deja.

| camy417 a răspuns (pentru lyllyanya95):

Da, asta voiam sa spun. nu mi-am dat seama ce am scris. marea mea greseala. le-ai vazut chiar pe toate? acum nu ma mai simt asa rau pentru ca mi-am pierdut toata vacanta uitandu-ma la seriale.

| lyllyanya95 explică (pentru camy417):

Da le-am vazut pe toate iar eu am pierdut mai mult de o vacanta dar nu ma pot opri imi place prea mult sa ma uit la ele.

| Martina5 a răspuns:

Luna și soarele se îmbrățișează

| lyllyanya95 explică (pentru Martina5):

Multumesc, dar e coreean si l-am vazut deja.

| Martina5 a răspuns (pentru lyllyanya95):

Ok

| Mariaaa06 a răspuns:

Buna!
printesa mostenitoare( este in romana)
karn la krang neung nai hua jai
tra barb see compoo
jao sao jum yorm
mussaya
cubic
sper ca ti-am fost de ajutor.
am vazut atatea seriale asiatice in 11 ani incat pot recomanda zeci de seriale!
putem tine legatura! o zi buna

| Grecu_Any_1984 a răspuns:

Evil game, love game
Full hause thai version
Sweet Death(Majurat See Nam Pueung)