| punintrebari8ghf a întrebat:

S-a uitat careva la romanzo criminale? Are ritm alert? Dar gamorah? Stiti seriale sau filme de genul public enemies? Acolo gangstereala adevarata, multa actiune.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cine are timp de seriale, daca vrem gangsteri ne uitam la stiri pe Romania tv acolo vezi mafioti care bat lumea in trafic sau taie cu macete, cine naiba se duce la un restaurant apropo cu macheta la el?winking eram ironic cu uitatul pe Romania tv!

oricum Romania e tara 'gangsterilor' care sunt intretinuti de iubitele pe care le scot la produs, halal mafioti si ametite!
cred ca adevaratii mafioti din Camorra (napoli) sau yakuza (japonia) ar rade de mafiotii nostri ascultatori de manele care stau cu salamul si mustarul pe ziare in bmw-uri disel de luxwinking dar smecheri baietii de altfel!

nu ma mai atrag serialele cu gangsteri ca nu am rabdarea necesara, daca pui intrebari cu si despre filme cu mafioti iti pot recomanda, dar mafioti adevarati nu de ai nostri in genul serialul clanul happy