| Al3xAl3x a întrebat:

Sal; am vazut de ceva vreme un film, dar imi scapa numele! El se desfasura astfel : niste tineri merg la un cinematograf abandonat sa vada un film cu crime alb-negru! insa se intampla sa isi vada un prieten de-al lor mort in film, iarapoi cu totii incep sa moara in filmul respectiv! stie cineva cum se numeste?

2 răspunsuri:
| Al3xAl3x explică:

L-am vazut mai demult, dar nu i-am retinut numele, iar acum cand l-am cautat nu mai stiu numele...

| lavinia1302 a răspuns:

Hmmm...suna interesant. seamana cu final destination parca...sau cu scream 2. as vrea si eu sa aflu cum se numeste. ma anunti te rog si pe mine cand afli?

merci :*