| Dan_Afellay_1996 a întrebat:

SAL cum se numea filmul acela cu baiatu ala care era fierar de sabii si doar el a omorat un dragon care s-a spalat in sangele acelui dragon si sabia numai intra in ell doar pe spate avea o pata acolo nu isi daduse cu sange si acolo a fost omorat in final! astept raspunsuri careva?!

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Tristan si Isolda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fire&Ice
http://www.youtube.com/watch?v=_zlkG3-X_Zs
?
Povestea:
iniştitul regat al Carpiei este devastat de un dragon de foc, care seamănă frică şi panică printre oameni. Pentru a-şi scăpa supuşii de teroare, prinţesa Luisa îi cere ajutorul lui Gabriel, fiul unui vânător de dragoni. Ei trebuie să elibereze dragonul de gheaţă, singurul care poate înfrunta monstrul ce le distruge regatul. Însă din salvator, dragonul de gheaţă se transformă în cel mai mare duşman al lor. Aventura la care iau parte cei doi îi apropie, între Luiza şi Gabriel înfiripându-se o neaşteptată poveste de dragoste...

| HidroGeNn a răspuns:

Sal.
Cred ca se numea
Contact the Production Co. on IMDbPro »

SEE RANK
Curse of the Ring aka (Ring of the Nibelungs)winking