| grasuN a întrebat:

Sal imi spuneti si mie niste filme animate cu justice league, batman si supereroii

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

Crysis of two earts paremise
Justice League Flashpoint Paradox

| GEBAN80 a răspuns (pentru Bernoullie):

Unde poți găsi subtitrat flashpoint?

4 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Parca era unul cu batman Under the red hood bazat pe comic bookul batman under the hood. Mai poti incerca man of steel, serialul arrow, watchmen, green lantern, spiderman, thor, capitain america. Cu justice league este un serial animat.

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Adica intr-un fel SF.
Cei cinci eroi de legenda, eu l.am uramarit 3d, este super super sa te uiti la el. Sa imi spui cum ti se pare.
Uite aici un link : http://voxfilmeonline.com/cinci-eroi-de-legenda-2012-film-online-subtitrat/
Succes!

| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Бэтмен: Темный рыцарь: Возрождение легенды (2012) Смотреть онлайн в хорошем качестве

Read more: http://klickfilm.ru/......estve.html