| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!
Am vazut mai demult un film care era filmat undeva prin Jamaica/Ganna, nu stiu!
Stiu ca in film e vorba despre 2 prieteni dintre care unul dintre ei semana cu Bob Marley!
Stiu ca pe la final parca astia gasesc o geanta cu bani in niste ruine si mai tarziu unul dintre ei ramane pe o insula, iar peste ani cand celalalt se intoarce pe insula aia sa se plimbe cu fiul sau ii vede in nisip urmele celuilalt!
Ofer FUUUUUNDAAAAAAAA!

1 răspuns:
| taviyamato a răspuns:

Fi mai obiectiv, nu am inteles aproape nimic, dar interesant filmul!