| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!
Am vazut mai demlt un film mai demult care nu mai stiu cum se cheama,dar stiu despre ce era vorba!
In film era vorba despre niste jefuitori care intra intr-o banca si tin oamenii prizonieri,iar ei reusesc sa scape dupa ce vine politia, dar unul dintre ei ramane in seif fara ca nimeni sa stie si peste ceva timp paraseste banca cu un diamant!
Cine imi spune cum se cheama filmul are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lalalla a răspuns:

Inside man oare?

3 răspunsuri:
| AndreYutzUU a răspuns:

Sunt multe filme de acest gen, trebuia sa specifici de care era (Comedie, Actiune etc.)

| VladGangstaBoy explică (pentru AndreYutzUU):

Era actiune si cred ca era de prin 2004-2008!

| JusTicE a răspuns:

Cred ca e filmul : Blue Streak (1999).
Rol principal : Martin Lawrance.
Funda?