| NeymarJr11 a întrebat:

Sal TPU am vazut si eu mai de mult 2 filme si 1 serial.

Care stiti cum se numesc sa mi le spune-ti si mie. va spun intamplarile.

Pai 2 filme indiene - Unu era cu o femeie care a fost ingropata de vie de sotul ei si isi bantuia sotul ..si la final ea il atrage intr-un tunel si moare si el.

Alt film - era tot asa un film indian cu un om care se dadea orb nu mai stiu cum era...

Si-o telenovela am vazut-o acum vreo 7-8 ani era vorba despre doua surori gemene blonde si una din ele moare la inceputu serialului si despre un fotbalist...

PS dau funda care-mi zice numele lor barem doar la 1 sa-mi zica numele.

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Telenovela este cumva Secretul Mariei?

| NeymarJr11 explică (pentru vali1985):

Nu e romanesc. e spaniol

| vali1985 a răspuns (pentru NeymarJr11):

Iubire Blestemata?