| iusty12 a întrebat:

Sal TPU, ma lictisesc si as vrea sa-mi spuneti niste animeuri de drasgoste, fanasy ceva magic, sa nu fie simplu adica 2 copii la scoala se pupa bla bla. Daca se poate si o mica descriere. (am vazut deja Inuyasha, Shakugan no Shana, Fairy tail, Naruto, Zero no Tsukaima, Kamichama Karin, Dragon Crisis, Fortune Arterial)

Multumesc Anticipat.
Cel mai bun raspuns Fundoi.

3 răspunsuri:
| ghostbusters a răspuns:

D. Gray-Man
Gekijô-ban Naruto Shippûden: Hi no isi wo tsugu mono
Bleach
Burakku ragun
Mononoke-hime

| MariusDk23 a răspuns:

Sword art Online, Dragonaut: The Resonance, Ao no Exorcit, Hellsing, Bleach, DN Angel, Infinite Stratos, Yahari(on going), Toriko, One Piece, Hunter x Hunter, Accel World...
Nu stiu daca chiar o sa le mai gasesti pe toate de cand cu prostia cu peTeava cred ca au disparut si ele (sper ca nu). Vizionare placuta. big grin

| droid96 a răspuns:

Incearca Avatar-Legenda lui Aang. Mie mi-a placut. E vorba despre patru triburi: de foc, de apa, de pamant si de aer, avatarul avand capacitatea de a stapani toate elementele. Poporul Focului a inceput un razboi impotriva celolalte popoare, si pentru a se salva, Aang a trebuit sa stea inghetat 100 de ani. Anime-ul asta e destul de fain, comic pe alocuri, si prezinta modul in care avatarul a restabilit pacea.