| iusty12 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un anime la fel ca Shakugan No Shana (daca exista) am vazut deja Zero no tsukaima, Cardcaptor Sakura, Nazo no Kanojo X, Kamichama Karin, Fortune Arterial.

Si va rog sa nu-mi spuneti sa ma uit la Bleach, Naruto, Vampire Knight sau One Piece.

Cel Mai Bun Raspuns FuNdoAiCa.winking

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Toaru Majutsu no Index
- Fate/Zero (2 sez)
- Fate/stay night
- Kaze no Stigma
- Campione
- Night Wizard
- Sword Art Online
- Maoyuu Maou Yuusha
- Blood+
- Blood-C
- Claymore

Vizionare placuta!

| neca a răspuns:

Hah ai putea sa cauti pe net ceva de gen top cutare anime ecchi

| Yukii987 a răspuns:

Incearca fairy tail... este un anime fatasy despre magicieni, ce apartin unei ghilde ( un fel de familie ) intro lume plina de magie, are secvente de comedie, actiune, si uneori chiar era sa ma faca sa plang... este nou are momentan 176 eps (parca) il poti vedea hd, mai poti cauta sword art online, soul eater, fate stay night
Nu stiu daca se aseamana cu anime-ul tau dar sunt printre preferatele mele, plus ca o sa vad si eu shakugan no shana in curand sper sa fie frumos.

| BlooyGirl a răspuns:

Highschool of the deadbig grin