| KiryuZero a întrebat:

Mi-am downloadat un program de facut filme de pe aquasoft.com care se numeste SlideShow 7 for youtube si cand vreau sa fac un film, nu stiu ce sa dau ca sa pot sa scriu ceva.help funda

2 răspunsuri:
| jedfan a răspuns:

Windows Live Movie Maker...e super simplu de folosit ce ai zis tuh habar nu am cum poti umbla pe el.Eu fac mereu filme pe al meu si e bun pentru. oricine.eu il am pe netbook...nu l-am downlodat.la fel si o prietena si daca il ai sau il iei si tuh.de undeva iti zic cum poti umbla pe el si alte chestii.

| KiryuZero explică (pentru jedfan):

Daca asi avea windows vista asi putea sa downloadez movie maker