| ady9722 a întrebat:

Sal TPU, vreau si eu sa imi spuneti un film de comedie bun la care sa razi intr-adevar cu lacrimi. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| AndreiBv a răspuns:

Fara nici o indoiala TOP SECRET. Descrierea cu tavalitul pe jos de ras se potriveste de minune.
Si a mai fost un film mai vechi pe acasa, o parodie cu Iisus, ( nu stiu cum ii zice) in care, la final, Iisus sta rastignit pe cruce, inconjurat de o gramada de soldati morti, cantand cu totii "Look at the bright side of life". Repet, soldatii sunt MORTI, dar dau din picioare pe ritmul melodiei. Am ras sa lesin.
Soldatii faceau parte din "brigada palestiniana sinucigasa" (sau ceva) si cand apar toata lumea fuge inspaimantata, pentru ca soldatii urla "Iisus te iubim, te vom salva" si se sinucid. Fara sa il salveze. FUNDA?

5 răspunsuri:
| Madalin_8530 a răspuns:

Ala micul...super film de comedie

| Madalin_8530 a răspuns:

Ala micul.super film de comedie

| Madalin_8530 a răspuns:

Ala micul film foarte tare

| Catutzaaa a răspuns:

Pai.
.Mr. Been...e amuzanth laughing