| Krixxus a întrebat:

Sall
am vazut acum ceva timp un film si nu imi mai amintesc cum se numea... daca il recunoasteti va rog sa-mi spuneti si mie cum se numeste.
Era cu un grup de adolescenti care se duceau in vizita la un prieten undeva la munte. Iau snowmobil-urile si se ratacesc... gasesc o inchisoare de nebuni abandonata unde locuiau 3 dementi. raman acolo peste noapte si dimineata observa ca snowmobilele sunt sabotate, raman in inchisoare si incep sa fie omorati pe rand...
daca il stiti spuneti-mi si mie cum se numeste
funda happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Wrong Turn 4 (2011)
http://www.cinemagia.ro/filme/wrong-turn-4-566793/

| Krixxus explică (pentru faramatania):

Asta e mah
multumesc mult big grin

| faramatania a răspuns (pentru Krixxus):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

3 răspunsuri:
| bradysandro a răspuns:

Eu le-am vazut pe toate 5 parti