| rukimika a întrebat:

Sall fanilor anime!, dati-mi va rog niste site-uri cu manga in romina. mersi

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Cum a spus Artemesia mangazup.com e singurul care colecteaza manga-uri in romana.
Au destule genuri, pe langa faptul ca sunt putini baieti (3). Deci o sa gasesti genuri favorite pentru fete...
Vei gasi si manga romanesti.

http://miauti.blogspot.com/ si mai exista acest blog care ofera informati si recomandari manga.

| Artemesia a răspuns:

Http://mangazup.com/
Acesta este un site cu manga in romana, dar nu gasesti EXTREM de multe manga aici. Insa sunt si unele manga mai cunoscute, cum ar fi "Vampire Knight".