| cavalerul11 a întrebat:

Sall mai stici alte programe de downloadez de pe orice sait online am incercat sa iau un film de 95 de minute si programul meu nici unul nul ia care imi programul sa downloadez de pe orice sait online i dau fundita din prima

Răspuns Câştigător
| Motivator a răspuns:

Salut George,
Instaleaza asta: http://www.fileserve.com/file/a9q5QPR
si crackuieste-l cum scrie in indicatii. Odata instalat, programul recunoaste toate inregistrarile video si odata pornite online, apare o bara "Download This Video". Click pe bara si "Start Download"! O sa fii super-incantat cand o sa vezi cum merge! Bafta! :)