| Luisan123 a întrebat:

Sall stie cineva daca va mai aparea ep din Highschool DxD?

Răspuns Câştigător
| hecamefrommetalland a răspuns:

Am găsit, va fi lansat sezonul 2 în lunime iunie-iulie, va trebuii să aștepți până când va fi tradus și în română.Eu nu mai pot aștepta, am văzut Highschool DxD de câteva ori și m-am reapucat să mă uit la el în zilele astea.

1 răspuns:
| hecamefrommetalland a răspuns:

Da,vor mai apărea, doar e un anime destul de pervers, dar nu destul cât să fie considerat pornografic.
PS:Mai devreme am întrebat dacă ar vrea cineva ca pe TPU să apară o rubrică pentru anime-uri, tu ce crezi?