| NicoletaNico a întrebat:

Sall! Stiti cumva cand incepe Suleyman Magnificul sezonul 2? Si imi putei da si episoadele, pentru ca sunt foarte curioasa ce se va intampla!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Va incepe din ianuarie 2013; stiu ca esti nerabdatoare pentru ca si mie imi place.Este un serial minunat.

| LolaLollita a răspuns:

Sezonul 2 ( care normal incepuse de la episodul 25. )
va incepe pe 7 si 8 Ianuarie, episodul va incepe de unde s-a oprit. Hurrem isi va iesi din minti vazand ca Suleyman intra impreuna cu Isabella in casa de vanatoare, si in urmatoarele episoade va incerca sa scape sub orice forma de Isabella.