| OoOAlexandruOoO a întrebat:

am o intrebare legata de Naruto Shippuden cate episoade mai sunt? daca serialul se va termina odata cu al saselea film si daca o sa mai urmeze alt serial?big grin

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Seria shippuden apare in continuare. Nu exista nici o informatie cat ar mai putea dura si probabil ca nu va exista prea curand, mai ales ca manga dupa este adaptat inca mai continua. Cat despre filme, acestea nu au nici o legatura cu povestea din serie, sunt povesti individuale, iar aparitia acestora nu are nici o legatura cu seria sau cu lungimea acesteia. In cele din urma, cu ceva vreme in urma se vorbea despre o posibila serie care va urma dupa shippuden, akippuden, dar in ultima vreme s-ar parea ca aceasta serie s-ar putea sa nu se intample, insa nu stiu daca este vreo informatie confirmata in legatura cu aceasta serie.

| loveanime059 a răspuns:

O sa mai dureze naruto shippuden foarte mult, deoarece suntem la inceputul razboiului si manga are foarte mult nr cu aceste ep...si au fost zbonuri ca, cand se va termina naruto shippuden va incepe o noua serie naruto akippuden sau ceva de genul, dar nu e sigur