| TheCraftingHero a întrebat:

Am o intrebare.Stie cineva unde as putea sa vad Avengers :Infinity war online cand apare? nu ma intereseaza daca trebuie sa platesc.Eu am inteles ca nu o sa apara pe Netflix si nu prea am timp sa ma duc la cinema sa il vad.!

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Il vezi pe unul din site-urile de filme online. Scrie pe google ''filme online'' sau ''numele filmului online subtitrat'' si o sa iti dea site-urile.

| TheCraftingHero explică (pentru Sn4k3):

Da,dar eu as vrea HD si fara sa astept mult timp ca imi iau sigur spoilere, iar pe site-urile alea nu e HD de obicei
daca nu hd macar 480p sa fie dar pe majoritatea e 360p

| Sn4k3 a răspuns (pentru TheCraftingHero):

Atunci doar sa il vezi la cinema.