| 123456numelemeu a întrebat:

am o intrebare vreau si eu un film de comedie gen : putin porno adica apare ta... p... etc. si vreau un film de drama dar doar 1 de drama si unu de comedie cele mai tari care le stiti dau funda plus ce vreti voi un film de drama care sa ma faca sa plang rau de tot

Răspuns Câştigător
| KRIIIX a răspuns:

Imi dai si mie fundita aia? laughing

5 răspunsuri:
| KRIIIX a răspuns:

Celeste and Jesse forever - ai tot ce vrei mai sus in elwinking

| AqCoX a răspuns:

Cred ca te-ar putea ajuta : the great hatsby

| TudorGamer a răspuns:

Sex drive sau Sex and brekfast

| cecilia123 a răspuns:

Eu stiu'' virgina la 18 ani''(nu este romanesc dar ai traducere) dar..este mai mult porno

| smokee a răspuns:

Don Jon - e comedie si putin porno laughing
The Great Gatsby - drama
Crazy, Stupid, Love - comedie